My Way of The Ninja
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Początki z Sygnaturą

Go down

Początki z Sygnaturą Empty Początki z Sygnaturą

Pisanie by Xara Pon Sie 11, 2008 7:33 pm

Początek:


Na początku chciałem powitać wszystkich czytających. Rejestrując się na tej stronie, postanowiłeś wybrać drogę shinobi, drogę, która prowadzi do niebezpieczeństw, śmierci, ale także zabawy . Liczę, że dobrze będziecie się bawili. Tutaj pozostawiam wam poradnik Very Happy .


Co robić po rejestracji?


A więc, musicie się dobrze nad wszystkim zastanowić. Zaczyna się to od wyboru wioski >>Nakliknij<<, Następnie od wyboru klanu >>Nakliknij<<, a kolejnie od wyboru jutsu (GenJutsu, NinJutsu lub TaiJutsu). Nie będę podawał wam tutaj linków, ponieważ spokojnie zobaczycie ten dział. Po dokładnym zastanowieniu się piszemy w „Dane do Sygnatury” >>Nakliknij<<. Wasz post powinien wyglądać w ten sposób:
Wioska: ***
Klan: *** (CZYTAJ NIŻEJ O KLANACH)
Chakra: *** (zależna od ilości punktów i pomnożeniu przez 300 np.: 5 pkt chakry x 300 = 1500)
Jutsu: *** (jedno wybrane przez was) (CZYTAJ NIŻEJ O JUTSU)
Punkty Cech: Szybkość: *** Siła: *** Chakra : *** Inteligencja: *** (CZYTAJ NIŻEJ O PUNKTACH CECH!)

UWAGA! Jeżeli dołączyłeś do klanu, możesz sobie wybrać 1 jutsu klanowe (słabe nie silne), lub 1 jutsu ogólno formowe (ninjutsu, taijutsu, genjutsu). Nowy gracz, musi wybrać sobie jutsu słabe, ponieważ jutsu silne, są dostępne dopiero od Jounina.


*** - wstawiacie wasze odpowiedzi


Mam nadzieję że do tego czasu wszystko jest zrozumiałe ^^. Po napisaniu posta, czekamy na zrobienie sygnatury, lecz pamiętajcie, że zakazane jest robienie samemu sobie sygnaturki.


Klany:


Teraz bardziej o klanach. Wyróżniamy różne klany takie jak: Klan Uchiha, Kaguya, Hyuuga, Akimichi, Inuzuka, Aburame, Yamanaka, Fuuma, Shiro, Nara. Każdy z tych klanów ma swoją właściwość, mianowicie: Każdy ninja znajdujący się w klanie Uchiha posiada Sharingan [1 LV]. Oczywiście można zdobywać większe poziomy, ale to później. Klan Kaguya, jest klan który posiada najbardziej zaawansowany limit krwi, mianowicie, może kontrolować swoje kości. Są one bardzo twarde, można je używać jako broni, ale także do obrony. Każdy posiadacz klanu Hyuuga, posiada Byakugana. W nim nie wyróżniamy żadnych poziomów. Użytkownik klanu Inuzuka, ma możliwość wybrania sobie 1 psa, tak jak kiba i zakamaru . Klan Aburame, jest klanem poskramiaczy owadów. Posada Kekkei Genkai w posiatci Kikiou, czyli kontrolowania Robaków. Klan Shiro, to klan z którego pochodził znany ninja wioski mgły. Tak zwany Haku. Klan Shiro także posiada kekkei genkai (Hyouton), dzięki czemu, może łączyć wodę z powietrzem. O innych klanach nie mówiłem, ponieważ nie posiadają jakiś specjalnych cech. Aby dołączyć do klanu, trzeba napisać w przynależności >>Nakliknij<<


Punkty Cech:


eden z najbardziej zawiłych problemów na forum. Lecz nie jest nic skomplikowanego. Każdy nowy użytkownik posiada 15 punktów do rozdania. Te 15 punktów, rozdajecie według własnego gustu. Po otrzymaniu sygnaturki, możecie zdobywać kolejne punkty, poprzez pisanie postów w odpowiednich wątkach:
Ichiraku Ramen Bar – Punkty Cech Siły. Musicie przeczytać cennik, ponieważ tam napisane jest, jakie ramen daje ile punktów. Jest płatne! Aby przejść do baru>>Nakliknij<<


Las – Macie możliwość napisania w nim Tylko 3 postów. Każdy post daje pół punktu (np.: Trenuję (0,5), po odpisaniu przez kogoś innego możecie znowu napisać: Kontynuję trening (1) i tak dalej). Nie jest płatne! Aby przejść do lasu>>Nakliknij<<


Gorące Źródła – W nich zdobywacie punkty Chakry. Można także napisać tylko 3 posty, lecz tutaj co jeden post dostaje się cały jeden punkt. Jest płatne! Aby przejść do Gorących Źródeł>>Nakliknij<<


Bibloteka – Ją znajdziecie w akademii, otrzymujecie w niej punkty inteligencji. Można napisać maksymalnie 3 posty, i co 1 post jest punkt. Nie jest płatna! Aby przejść do biblioteki>>Nakliknij<<
UWAGA!, Punkty cech rozdaje tylko osoba opiekująca się danym ośrodkiem
Biblioteka – Zabuza
Gorące Źródła – naruto
Ichiraku Ramen Bar – Akimichi Choji
Las- Suigetsu
UWAGA! To może ulec zmianie



Uczeń Akademii może posiadać max. łącznie 60 punktów. (np. siła 10, chakra 20, szybkość 15, inteligencja 15)

Genin - max. łącznie 120 punktów

Chuunin - max. łącznie 180 punktów

Jounin - max. łącznie 240 punktów

Od rangi Specjalny Jounin ilość max. łącznych punktów nie jest ograniczona!!


Bronie i Sklepik:
W sklepie, jak to w sklepie możecie kupić najbardziej potrzebne rzeczy Sklep znajdziecie tutaj>>Nakliknij<<. Jako nowy Ninja, otrzymacie pieniądze (koku tak zwany), lecz nie wiem dokładnie ile. A więc, co do sklepiku to wyjaśnione, ale teraz, chodzi o bronię.BRONIE PRZY PRAWDZIWYCH POJEDYNKACH SIĘ TRACI, NATOMIAST NIE TRACI SIĘ ICH PODCZAS TRENINGU.


Wypłata:[b]
Nowy Ninja:
- 50

Uczeń Akademii:
- 100

Genin:
- 150

Chuunin:
- 200

Jounin:
- 300

Specjalny Jounin:
- 350

Sannin:
- 400

Legendarny Sannin:
- 450

Kage:
- 600

[b]WYPŁATY DLA FUNKCJI:

- Sensei - wypł. za range + 200 (za lekcję)
- ANBU - ... + 200
- Egzaminator - ... + 150
- Członek Rady - ... + 150
- Członek Root - ... + 200
- Medyczny ninja - ... + 150 (tylko gdy naucza)
- Bibliotekarz - ... + 150


WYPŁATY DODAJE SIĘ W SOBOTY!! CO TYDZIEŃ!!
Niektóre wioski takie jak KiriGakure, posiadają większą wypłatę, ponieważ nasz kochany mizukage się nad nami miłuje .


Jutsu:
Nowy Ninja:
- 1 Jutsu (zwykłe)

Uczeń Akademii:
- uczy się 3 Jutsu (Bunshin, Kawarimi, Henge)
ŁĄCZNIE: 4

Genin:
- dotychczas nauczone + 1
ŁĄCZNIE: 5

Chuunin:
- dodatkowe 1 po awansie
- dodatkowe 1 jutsu po 50 punktach dwóch wybranych cech
ŁĄCZNIE: 7

Jounin:
- dodatkowe 1 zwykłe i 1 silna za awans
- dodatkowe 1 zykła i 1 silne po 75 punktach dwóch wybranych cech
ŁĄCZNIE: 11

Specjalny Jounin:
- dodatkowe 2 zwykłe i 1 silna za awans
- dodatkowe 1 silną po 100 punktach trzech wybranych cech
ŁĄCZNIE: 15

Sannin:
- jedna własna LUB jedna silna LUB dwie zwykłe
ŁĄCZNIE: 16

Legendarny Sannin:
- 2 silne jutsu
ŁĄCZNIE: 18

Kage:
- co 400 postów kolejne 2 jutsu zwykłe LUB 1 silne
- może posiadać 2 własne techniki


Pożegnanie…:


Mam nadzieję, że ten poradnik się wam przydał. Starałem się jak mogłem. Jeżeli posiadacie jakieś wątpliwości piszcie do mnie (mój Nick Faust, jakby co ). Dziękuję bardzo, a i jeszcze jedno …
Witamy na twojej drodze Ninja!


Poradnik napisał: Faust




Zabrania się kopiowania tej treści, nie pytając o zgodę autora. Jeżeli zauważę ten sam poradnik na czyjejś, stronie, nie ręczę za swoje czyny
Xara
Xara
Chuunin
Chuunin

Liczba postów : 702
Age : 29
Skąd : Gdańsk
Registration date : 03/08/2008

Karta Postaci
Punkty Siły:
Początki z Sygnaturą Left_bar_bleue54/100Początki z Sygnaturą Empty_bar_bleue  (54/100)
Punkty Szybkości:
Początki z Sygnaturą Left_bar_bleue38/100Początki z Sygnaturą Empty_bar_bleue  (38/100)
Punkty Chakry:
Początki z Sygnaturą Left_bar_bleue43/100Początki z Sygnaturą Empty_bar_bleue  (43/100)

http://my-little-life.blog.onet.pl/

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach