My Way of The Ninja
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Akiro Ichi vs Orochimaru-sama

3 posters

Go down

Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Empty Akiro Ichi vs Orochimaru-sama

Pisanie by Hidan Sob Sie 16, 2008 7:31 pm

Walka o tytuł Saanina.

Miejsce: Polanka bez lasu w zimie czyli śnieg Razz.
Możesz wybrać dodatki ale nie za dużo
Temperatura xD : -15 stopni Celcjusza Razz
Podajemy Aktualny stan Chakry !! Razz Zacznij!!

CH 34.800


Ostatnio zmieniony przez Orochimaru-sama dnia Sob Sie 16, 2008 7:42 pm, w całości zmieniany 1 raz
Hidan
Hidan
Sannin
Sannin

Liczba postów : 854
Age : 29
Skąd : Się wzięło moje miasto ({[Jelenia Góra]})
Registration date : 05/08/2008

Karta Postaci
Punkty Siły:
Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Left_bar_bleue144/200Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Empty_bar_bleue  (144/200)
Punkty Szybkości:
Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Left_bar_bleue106/100Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Empty_bar_bleue  (106/100)
Punkty Chakry:
Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Left_bar_bleue195/200Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Empty_bar_bleue  (195/200)

Powrót do góry Go down

Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Empty Re: Akiro Ichi vs Orochimaru-sama

Pisanie by Akiro Ichi Sob Sie 16, 2008 7:35 pm

Jeśli chodzi o dodatki,chcę tylko dodać,że wokół jest kilka dziesiąt kamieni - suhych,zimnych.

Chakra:90.900

Chowam się w Hiruko,wyciągam Akumo i uaktywniam sharingan
Akiro Ichi
Akiro Ichi
Specjalny Jounin
Specjalny Jounin

Liczba postów : 403
Age : 31
Skąd : z Planety Dango
Registration date : 14/08/2008

Karta Postaci
Punkty Siły:
Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Left_bar_bleue296/400Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Empty_bar_bleue  (296/400)
Punkty Szybkości:
Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Left_bar_bleue166/200Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Empty_bar_bleue  (166/200)
Punkty Chakry:
Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Left_bar_bleue247/300Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Empty_bar_bleue  (247/300)

Powrót do góry Go down

Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Empty Re: Akiro Ichi vs Orochimaru-sama

Pisanie by Hidan Sob Sie 16, 2008 7:47 pm

Robię 2 klony jednego wybuchowego (Bakuretsu Kage Bunshin) i jednego Normalnego (Kage Bunshin) Szybko wyciągamy bronie. 1-Katana Hayate 2-Dai-wachlarz 3-Dai-Katana
Tworzymy po dwa ptaszki Dwóch poleciało został teraz ten z Dai-Kataną Zaczął robić pieczęci i Bakusui Shouha. No i powinno być bardzo kiepsko po pierwsze mróz po drugie brak tlenu bo lalki chyba nie umieją pływać a do ich szczelin dostała się woda Very Happy
23.800
Hidan
Hidan
Sannin
Sannin

Liczba postów : 854
Age : 29
Skąd : Się wzięło moje miasto ({[Jelenia Góra]})
Registration date : 05/08/2008

Karta Postaci
Punkty Siły:
Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Left_bar_bleue144/200Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Empty_bar_bleue  (144/200)
Punkty Szybkości:
Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Left_bar_bleue106/100Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Empty_bar_bleue  (106/100)
Punkty Chakry:
Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Left_bar_bleue195/200Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Empty_bar_bleue  (195/200)

Powrót do góry Go down

Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Empty Re: Akiro Ichi vs Orochimaru-sama

Pisanie by Akiro Ichi Sob Sie 16, 2008 8:08 pm

Na początek ja w Hiruko teleportuje się za tego co zrobił Bakushi i zabijam go.Nie ważne,czy jest wybuchowy,czy nie Hiruko mogą zniszczyć dwie inne rzeczy.Woda,którą stworzyłeś bez posiadacza jej wykonawcy spływa na ziemie i pozostawia kilka kałuż.Akumo wystrzeliwuje w kierunku ptaków i waszej dwójki senbony,ze względu na moją szybkość i siłę zostajecie zabici,zanim zdążycie cos zrobić.Koniec walki

Chakra: 90.600
Akiro Ichi
Akiro Ichi
Specjalny Jounin
Specjalny Jounin

Liczba postów : 403
Age : 31
Skąd : z Planety Dango
Registration date : 14/08/2008

Karta Postaci
Punkty Siły:
Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Left_bar_bleue296/400Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Empty_bar_bleue  (296/400)
Punkty Szybkości:
Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Left_bar_bleue166/200Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Empty_bar_bleue  (166/200)
Punkty Chakry:
Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Left_bar_bleue247/300Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Empty_bar_bleue  (247/300)

Powrót do góry Go down

Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Empty Re: Akiro Ichi vs Orochimaru-sama

Pisanie by Hidan Sob Sie 16, 2008 9:06 pm

Od Ataku na klona wybuchowego Klon wybucha na mój rozkaz niszcząc Hiruko i zadając tobie bardzo duże Rany* Lalka nie mogła się znaleźć na wysokości 75 metrów gdzie ja jestem z klonem zwykłym a ja atakuje z dołu to Ptaki przejmują wszelkie obrażenia i od nich stają się cięższe A My przeskakujemy na świeżo zrobione Ptaszki (Zrobiłem je podczas spadania) no i tam na górze tworze jeszcze dwa klony wybuchowe. Które tworzą sobie nowe ptaszki i wsiadają na nie. Krążymy na nieco wyższej wysokości niż wcześniej a jeden z nas leci na dół (Wybuchowy). (Wysokość klona to 50 metrów) (Wysokość innych klonów i mnie (110 m )
CH:22.000
Hidan
Hidan
Sannin
Sannin

Liczba postów : 854
Age : 29
Skąd : Się wzięło moje miasto ({[Jelenia Góra]})
Registration date : 05/08/2008

Karta Postaci
Punkty Siły:
Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Left_bar_bleue144/200Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Empty_bar_bleue  (144/200)
Punkty Szybkości:
Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Left_bar_bleue106/100Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Empty_bar_bleue  (106/100)
Punkty Chakry:
Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Left_bar_bleue195/200Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Empty_bar_bleue  (195/200)

Powrót do góry Go down

Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Empty Re: Akiro Ichi vs Orochimaru-sama

Pisanie by Akiro Ichi Nie Sie 17, 2008 5:07 pm

[Lalka morze być w powietrzu-podczas walki Sasoriego Lalka Kazekage cały czas była w powietrzu Razz]

Będąc ciężko rannym tworze 10 klonów wybuchowych i jednego zwykłego.Wybuchowe klony używając teleportacji pojawiają się obok was i wybuchają (było ich tam szóstka).Pozostała czwórka zajmuje się tym na wysokości 50 metrów.Zwykły klon leczy mnie używając bandaży i pigułek. Akumo czeka w gotowości.

Chakra:78.550

Wydaje mi się,że skoro siła rażenia wynosi 40 metrów,klony wybuchły tuż po pojawieniu się obok was,to myślę,że nie mieliście szans na przeżycie.Poza tym wasza reakcja byłaby zbyt wolna w stosunku do mojej prędkości.Czy teraz uważasz,że to koniec walk?
Akiro Ichi
Akiro Ichi
Specjalny Jounin
Specjalny Jounin

Liczba postów : 403
Age : 31
Skąd : z Planety Dango
Registration date : 14/08/2008

Karta Postaci
Punkty Siły:
Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Left_bar_bleue296/400Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Empty_bar_bleue  (296/400)
Punkty Szybkości:
Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Left_bar_bleue166/200Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Empty_bar_bleue  (166/200)
Punkty Chakry:
Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Left_bar_bleue247/300Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Empty_bar_bleue  (247/300)

Powrót do góry Go down

Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Empty Re: Akiro Ichi vs Orochimaru-sama

Pisanie by Hidan Pon Sie 18, 2008 1:55 pm

Hehe Nie Very Happy Razz Ponieważ klony mają 1/10 siły posiadacza a ty jesteś ciężko ranny i nie możesz się szybko ruszać ale i tak to nie ma znaczenia Razz (chodzi o rany) bo 1/10 siły z prawdziwej siły i szybkości Razz Ale Ja uważam że to nie był koniec bo:
Wybuchowa podmiana Very Happy Deidara użył wybuchu który ma bardzo duży zasięg Very Happy a ptaki i klony wybuchowe Twoje i moje dodawały jeszcze większy zasięg do tego wybuchu i na 100% dotrze do Ciebie wybuch Very Happy. A ja zrobiłem jutsu Miesai Gakure no jutsu (Jestem już na ziemi bo Kawarimi no jutsu zrobiłem, wybuch do mnie nie dotarł ponieważ to Kawarimi "przenosi mnie" tak że jestem po za zasięgiem wybuchu) Ty nie jesteś w stanie zrobić żadnego jutsu i ruchu ponieważ :
1.Rany spowalniają Ciebie
2.Gdybyś chciał się ruszyć to przeszkadza ci woda ze śniegiem (śniegowe błoto xD) i rana
3. Wysiłek z wszystkich klonów które użyłeś przepadł na Ciebie

A ja odpoczywam w jakimś miejscu gdzie mnie nie widzisz ani nie słyszysz oraz coś robię (tak na wszelki wypadek)
Tak teraz uważam że jest na 70% koniec walki, Bo wybuch Ciebie doszczętnie zniszczy.

CH:17.300
Hidan
Hidan
Sannin
Sannin

Liczba postów : 854
Age : 29
Skąd : Się wzięło moje miasto ({[Jelenia Góra]})
Registration date : 05/08/2008

Karta Postaci
Punkty Siły:
Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Left_bar_bleue144/200Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Empty_bar_bleue  (144/200)
Punkty Szybkości:
Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Left_bar_bleue106/100Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Empty_bar_bleue  (106/100)
Punkty Chakry:
Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Left_bar_bleue195/200Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Empty_bar_bleue  (195/200)

Powrót do góry Go down

Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Empty Re: Akiro Ichi vs Orochimaru-sama

Pisanie by Akiro Ichi Pon Sie 18, 2008 9:12 pm

Mając sharingan mogę zobaczyć,że ten wybuch dotrze aż utaj,więc nieco podleczony z ciężko rannego jestem średnio ranny.Użyłem teleportacji i jestem teraz za jednym z tych dużych kamieni,które były na polanie.Wybuch nie przedarł się przez kamień,a więc nic mi nie jest.Do tego mój klon nadal mnie leczy-teleportował się ze mną.Będąc leczonym Robie dwie techniki na wszelki wypadek.

Chakra:76.750

Edytowane z powodu źle wyliczonej chakry
Akiro Ichi
Akiro Ichi
Specjalny Jounin
Specjalny Jounin

Liczba postów : 403
Age : 31
Skąd : z Planety Dango
Registration date : 14/08/2008

Karta Postaci
Punkty Siły:
Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Left_bar_bleue296/400Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Empty_bar_bleue  (296/400)
Punkty Szybkości:
Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Left_bar_bleue166/200Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Empty_bar_bleue  (166/200)
Punkty Chakry:
Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Left_bar_bleue247/300Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Empty_bar_bleue  (247/300)

Powrót do góry Go down

Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Empty Re: Akiro Ichi vs Orochimaru-sama

Pisanie by Hidan Pon Sie 18, 2008 10:22 pm

Widzę cię i nagle pojawiają sie lustra w okół ciebie (Makyou Hyoushou) Nagle widzisz mnie w każdym lustrze a dzięki Sensatsu Suishou nie masz już klona i wbiłem ci parę senbon w twoje ciało Wystawiam bardzo szybko ręce z jakiegoś lustra i lecą na Ciebie dwa ptaszki.

P.S z Makyou Hyuoshou nie da się uciec nawet teleportem.
Ch 16.740
Hidan
Hidan
Sannin
Sannin

Liczba postów : 854
Age : 29
Skąd : Się wzięło moje miasto ({[Jelenia Góra]})
Registration date : 05/08/2008

Karta Postaci
Punkty Siły:
Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Left_bar_bleue144/200Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Empty_bar_bleue  (144/200)
Punkty Szybkości:
Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Left_bar_bleue106/100Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Empty_bar_bleue  (106/100)
Punkty Chakry:
Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Left_bar_bleue195/200Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Empty_bar_bleue  (195/200)

Powrót do góry Go down

Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Empty Re: Akiro Ichi vs Orochimaru-sama

Pisanie by Akiro Ichi Wto Sie 19, 2008 1:04 am

Wcześniejsze jutsu,które robiłem to stworzenie klona wybuchowego,podmiana z nim i teleport.Tak więc twoje lustra i ty w nich (jak się nie mylę) zostają zrównane z ziemią...a nie sory-wystawiłeś tylko ręce,więc tylko one nie przeżyły,a ty w lustrach żyjesz

A i żeby rozwiązać problem stanu twoich rąk:

[00:09:38] Akiro Ichi : Sui jeśli użyje wybuchowego klona na Makyou HyouShou z bardzo bliska (na wyciągnięcie ręki) to jej wykonawca zginie?
[00:09:44] Zetsu : Wg mnie tak ^^
[00:10:03] @ Suigetsu : Jesli jest w lustrze?
[00:10:07] @ Suigetsu : Nie
[00:10:28] Akiro Ichi : A jak wystawił z niego ręke?
[00:10:40] @ Suigetsu : To nie zabić ale zranić ;]
[00:10:47] @ Yuichi : to mu ja urwalo wedlug mnie
[00:11:33] Akiro Ichi : ,,wbiłem ci parę senbon w twoje ciało Wystawiam bardzo szybko ręce z jakiegoś lustra i lecą na Ciebie dwa ptaszki. "
[00:11:45] @ Suigetsu : Ten wybuch jest taki jakbys mu baku do ręki przyczepił
[00:12:02] Akiro Ichi : A ja zrobiłem wcześniej wybuchowego klona i się teleportowałem zanim się lustra pojawiły
[00:12:28] @ Suigetsu : TO już pech kogoś innego ;]
[00:12:41] Akiro Ichi : ,,Wystawiam bardzo szybko ręce z jakiegoś lustra "
[00:12:51] Akiro Ichi : Czyli nie ma obu rąk
[00:13:14] Akiro Ichi : tak?
[00:13:21] @ Suigetsu : Ma...
[00:13:27] @ Suigetsu : ALe niezdolne do użytku ;]
[00:13:43] @ Yuichi : ale nie wykona zadnego jutsu
[00:13:58] Akiro Ichi : Hura!

To by było na tyle-ja jestem średnio ranny gdzieś poza lustrami,a ty jeśteś w lustrach niezdolny do wytworzenia jakiegokolwiek jutsu.Możesz walczyć dalej,lecz z mniejszą ilością punktów w statystykach szybko zginiesz.Możesz się poddać,a ja nie dostanę wiele inshi za zabicie bezbronnego.Albo możesz zostać w lustra-uparcie robiąc na złość Razz
Akiro Ichi
Akiro Ichi
Specjalny Jounin
Specjalny Jounin

Liczba postów : 403
Age : 31
Skąd : z Planety Dango
Registration date : 14/08/2008

Karta Postaci
Punkty Siły:
Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Left_bar_bleue296/400Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Empty_bar_bleue  (296/400)
Punkty Szybkości:
Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Left_bar_bleue166/200Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Empty_bar_bleue  (166/200)
Punkty Chakry:
Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Left_bar_bleue247/300Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Empty_bar_bleue  (247/300)

Powrót do góry Go down

Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Empty Re: Akiro Ichi vs Orochimaru-sama

Pisanie by Hidan Wto Sie 19, 2008 10:47 am

Czy oni są ślepi czy mi się zdaje Neutral Tam jest że bardzo szybko wystawiam ręcę i rzucam więc mam ciągle ręce Neutral Skąd możesz wiedzieć w którym momencie i z którego lustra wyskoczą ręce a w lustrach byłem cały :/ Jest napisane
Wystawiam bardzo szybko ręce
A nie Wystawiam ręce i sobie tam zwisają a i w ogóle jak mógł twój klon zrobić boom jak klony robią pufff od najmniejszej rany a taką raną było parę naście senbon podzielonych dokładnie na was dwóch więc ręce mam całe a klonów nie ma Smile Ale z tymi rękoma to mnie dobili xD Ja tylko wyciągnąłem ręce na ułamek sekundy(które i tak nie możesz zauważyć bo mam Meisai Gakure no Jutsu) aby wypuścić ptaszki Razz Ok a teraz kolejne dwa ptaszki Wypuszczam i walka toczy się dalej Razz
Ch.16.740
Hidan
Hidan
Sannin
Sannin

Liczba postów : 854
Age : 29
Skąd : Się wzięło moje miasto ({[Jelenia Góra]})
Registration date : 05/08/2008

Karta Postaci
Punkty Siły:
Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Left_bar_bleue144/200Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Empty_bar_bleue  (144/200)
Punkty Szybkości:
Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Left_bar_bleue106/100Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Empty_bar_bleue  (106/100)
Punkty Chakry:
Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Left_bar_bleue195/200Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Empty_bar_bleue  (195/200)

Powrót do góry Go down

Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Empty Re: Akiro Ichi vs Orochimaru-sama

Pisanie by Akiro Ichi Wto Sie 19, 2008 11:16 am

Zaraz,zaraz klon był wybuchowy i wybuchł tuż po tym jak ukułeś go.Skoro sytuację widziało dwóch kage i wywnioskowali,że nie morzesz używać rąk-to nie możesz.Podałem im wszelkie informacje- nawet jest zamieszczona twoja wypowiedź o szybkości.
Kage nie są głupi-ja równierz nie bylem zadowolony,że zostałem ciężko ranny wcześniej,ale jednak pogodziłem się z tym-więc nie wymiguj się...zmień post Razz
Akiro Ichi
Akiro Ichi
Specjalny Jounin
Specjalny Jounin

Liczba postów : 403
Age : 31
Skąd : z Planety Dango
Registration date : 14/08/2008

Karta Postaci
Punkty Siły:
Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Left_bar_bleue296/400Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Empty_bar_bleue  (296/400)
Punkty Szybkości:
Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Left_bar_bleue166/200Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Empty_bar_bleue  (166/200)
Punkty Chakry:
Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Left_bar_bleue247/300Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Empty_bar_bleue  (247/300)

Powrót do góry Go down

Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Empty Re: Akiro Ichi vs Orochimaru-sama

Pisanie by Hidan Wto Sie 19, 2008 11:22 am

No ale jakby był wybuch tych ptaków bym nie wypuścił !!!! kur Neutral Ja wypuściłem pare sekund po tym jak zrobiłem MAkyou Hyoushou :/ A nie chwilę potem :/ Nie byłbym głupi żeby wypuścić ręce na dwór gdzie jest wybuch Neutral
Hidan
Hidan
Sannin
Sannin

Liczba postów : 854
Age : 29
Skąd : Się wzięło moje miasto ({[Jelenia Góra]})
Registration date : 05/08/2008

Karta Postaci
Punkty Siły:
Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Left_bar_bleue144/200Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Empty_bar_bleue  (144/200)
Punkty Szybkości:
Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Left_bar_bleue106/100Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Empty_bar_bleue  (106/100)
Punkty Chakry:
Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Left_bar_bleue195/200Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Empty_bar_bleue  (195/200)

Powrót do góry Go down

Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Empty Re: Akiro Ichi vs Orochimaru-sama

Pisanie by Akiro Ichi Wto Sie 19, 2008 2:06 pm

Oro słuchaj gdy powiedziałeś mi,że zostałem ciężko ranny po wybuchu klona nie kłóciłem się,bo wiedziałem,że to nie ma sensu.Pogodziłem się z raną-a nie z przegraną...przyznałem kage rację.Więc teraz mi nie mów,że będziesz się kłócił o to,że tak jak mnie wcześniej tak i ciebie teraz kage osądzili nie po naszej myśli.Możemy się tak kłócić aż nam bana nie wlepiął,albo powiesz,że Sui i Yuichi mieli rację i zaczniesz działać.To będzie na tyle-co mam ci do powiedzenia w tej sprawie.

Na wszelki wypadek przyciągam Akumo do siebie i wyjmuję dai-katane.

Chakra: bez zmian
Akiro Ichi
Akiro Ichi
Specjalny Jounin
Specjalny Jounin

Liczba postów : 403
Age : 31
Skąd : z Planety Dango
Registration date : 14/08/2008

Karta Postaci
Punkty Siły:
Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Left_bar_bleue296/400Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Empty_bar_bleue  (296/400)
Punkty Szybkości:
Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Left_bar_bleue166/200Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Empty_bar_bleue  (166/200)
Punkty Chakry:
Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Left_bar_bleue247/300Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Empty_bar_bleue  (247/300)

Powrót do góry Go down

Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Empty Re: Akiro Ichi vs Orochimaru-sama

Pisanie by Hidan Wto Sie 19, 2008 2:52 pm

Ale Wtedy była zupełnie inna sytuacja Neutral Ja nie jestem taki że się poddaję bo inaczej już bym pewnie nie pisał tutaj a patrzył na świat z góry. Tym się już nie przejmuje lecz walką ty im nie powiedziałeś wszystkiego Neutral Powiedziałeś że wybuch był przed wyciągnięciem rąk czy nie ?? No właśnie a więc ja wolę tak aby było wszystko zgodnie z prawami a nie z twoją wolą, Ja mi oni to powiedzą to przyznam im rację ale tylko gdy mi dobrze to wytłumaczą że niby nie mogę używać zdrowych rąk bo nic im naprawdę nie jest tylko se ubzdurałeś że w tym samym czasie wyciągnąłem ręce co był wybuch A TAK NIE BYŁO!!!! Koniec kropka Teraz napiszę prawdopodobnie do Kage i będzie po sprawie.
Hidan
Hidan
Sannin
Sannin

Liczba postów : 854
Age : 29
Skąd : Się wzięło moje miasto ({[Jelenia Góra]})
Registration date : 05/08/2008

Karta Postaci
Punkty Siły:
Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Left_bar_bleue144/200Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Empty_bar_bleue  (144/200)
Punkty Szybkości:
Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Left_bar_bleue106/100Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Empty_bar_bleue  (106/100)
Punkty Chakry:
Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Left_bar_bleue195/200Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Empty_bar_bleue  (195/200)

Powrót do góry Go down

Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Empty Re: Akiro Ichi vs Orochimaru-sama

Pisanie by Sayuri Sob Sie 23, 2008 10:38 pm

Eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee... co tu można napisać. Pierwszy błąd jaki mi wpadł w oko taki najwyraźniejszy to to, że Orochimaru tworzy 2 klony i w trójkę wyciągają 6 broni ^^ jakim więc cudem robi potem ptaszki ? o.O Szczegóły w walce są bardzo ważne. A wy nie przykładacie się do nich. Zapominacie, że nie chodzi tylko o wygraną. Nie zrobię sanninem nikogo kto popełnia takie błędy (chyba, że mi odpowiednio zapłaci - jołk).

Reszta walki jest (tu zacytuję mojego tatusia) poje**** jak kilo gwoździ. Jak dla mnie zostaje ona nierozstrzygnięta. Walkę powtórzycie. W tej następnej macie pokazać prawdziwą klasę. Myślcie realistycznie. To chyba wszystko.

PS. Kłótnie nie mają sensu ^^
Sayuri
Sayuri
I Mizukage

Liczba postów : 191
Age : 32
Registration date : 20/04/2008

Karta Postaci
Punkty Siły:
Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Left_bar_bleue343/400Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Empty_bar_bleue  (343/400)
Punkty Szybkości:
Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Left_bar_bleue172/400Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Empty_bar_bleue  (172/400)
Punkty Chakry:
Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Left_bar_bleue239/400Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Empty_bar_bleue  (239/400)

http://www.mywayoftheninja.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Akiro Ichi vs Orochimaru-sama Empty Re: Akiro Ichi vs Orochimaru-sama

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach