My Way of The Ninja
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie..

+6
Snikers144
yarito
Nara Hiroki
Akiro Ichi
Nara M`boom
Neji Hyuuga
10 posters

Go down

Kto mnie lubi ??

Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. I_vote_lcap22%Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. I_vote_rcap 22% 
[ 2 ]
Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. I_vote_lcap22%Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. I_vote_rcap 22% 
[ 2 ]
Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. I_vote_lcap0%Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. I_vote_lcap33%Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. I_vote_rcap 33% 
[ 3 ]
Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. I_vote_lcap22%Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. I_vote_rcap 22% 
[ 2 ]
Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. I_vote_lcap0%Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Wszystkich Głosów : 9
 
 
Poll closed

Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Empty Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie..

Pisanie by Neji Hyuuga Pon Sie 25, 2008 9:51 pm

Kto mnie lubi a kto nie... przepraszam admini za to ze tu pisze ale musze udowodnic ze nikt mnie nie lubi nikt znaczy min 3 osoby... jak dostane kare to i tak sie nie przejme bo inni mnie i tak nie lubia i nie zauwaza nawet jak dostane bana...
Neji Hyuuga
Neji Hyuuga
Uczeń Akademii

Liczba postów : 125
Age : 27
Skąd : Lublin
Registration date : 22/08/2008

Karta Postaci
Punkty Siły:
Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Left_bar_bleue3/15Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Empty_bar_bleue  (3/15)
Punkty Szybkości:
Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Left_bar_bleue5/15Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Empty_bar_bleue  (5/15)
Punkty Chakry:
Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Left_bar_bleue9/15Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Empty_bar_bleue  (9/15)

Powrót do góry Go down

Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Empty Re: Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie..

Pisanie by Nara M`boom Pon Sie 25, 2008 9:54 pm

Spoko kumpel, przyjaciel (O KURDE A CO JEŚLI TO RUSKI?)
Nara M`boom
Nara M`boom
Uczeń Akademii

Liczba postów : 186
Registration date : 10/08/2008

Karta Postaci
Punkty Siły:
Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Left_bar_bleue2/100Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Empty_bar_bleue  (2/100)
Punkty Szybkości:
Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Left_bar_bleue15/100Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Empty_bar_bleue  (15/100)
Punkty Chakry:
Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Left_bar_bleue20/100Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Empty_bar_bleue  (20/100)

Powrót do góry Go down

Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Empty Re: Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie..

Pisanie by Akiro Ichi Pon Sie 25, 2008 9:56 pm

Dobra-sory zażartowałem sobie,że cię nie lubie Razz
A tak na serio to dwie sprawy:

I.Nie znam cię zbyt dobrze
II.Musisz pokazać ludziom jaki jesteś,a nie prosić o to innych Razz
Akiro Ichi
Akiro Ichi
Specjalny Jounin
Specjalny Jounin

Liczba postów : 403
Age : 31
Skąd : z Planety Dango
Registration date : 14/08/2008

Karta Postaci
Punkty Siły:
Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Left_bar_bleue296/400Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Empty_bar_bleue  (296/400)
Punkty Szybkości:
Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Left_bar_bleue166/200Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Empty_bar_bleue  (166/200)
Punkty Chakry:
Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Left_bar_bleue247/300Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Empty_bar_bleue  (247/300)

Powrót do góry Go down

Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Empty Re: Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie..

Pisanie by Neji Hyuuga Pon Sie 25, 2008 9:57 pm

dzieki Boom pisac wszyscy tu !
Neji Hyuuga
Neji Hyuuga
Uczeń Akademii

Liczba postów : 125
Age : 27
Skąd : Lublin
Registration date : 22/08/2008

Karta Postaci
Punkty Siły:
Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Left_bar_bleue3/15Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Empty_bar_bleue  (3/15)
Punkty Szybkości:
Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Left_bar_bleue5/15Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Empty_bar_bleue  (5/15)
Punkty Chakry:
Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Left_bar_bleue9/15Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Empty_bar_bleue  (9/15)

Powrót do góry Go down

Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Empty Re: Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie..

Pisanie by Neji Hyuuga Pon Sie 25, 2008 9:58 pm

Akiro mogles napisac ze kolega nie musisz przyjaciel ale pokazales ze mnie nie lubisz...
Neji Hyuuga
Neji Hyuuga
Uczeń Akademii

Liczba postów : 125
Age : 27
Skąd : Lublin
Registration date : 22/08/2008

Karta Postaci
Punkty Siły:
Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Left_bar_bleue3/15Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Empty_bar_bleue  (3/15)
Punkty Szybkości:
Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Left_bar_bleue5/15Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Empty_bar_bleue  (5/15)
Punkty Chakry:
Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Left_bar_bleue9/15Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Empty_bar_bleue  (9/15)

Powrót do góry Go down

Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Empty Re: Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie..

Pisanie by Akiro Ichi Pon Sie 25, 2008 10:25 pm

Nie było opcji ,,osoba,którą mało/wcale nie znam"
Akiro Ichi
Akiro Ichi
Specjalny Jounin
Specjalny Jounin

Liczba postów : 403
Age : 31
Skąd : z Planety Dango
Registration date : 14/08/2008

Karta Postaci
Punkty Siły:
Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Left_bar_bleue296/400Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Empty_bar_bleue  (296/400)
Punkty Szybkości:
Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Left_bar_bleue166/200Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Empty_bar_bleue  (166/200)
Punkty Chakry:
Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Left_bar_bleue247/300Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Empty_bar_bleue  (247/300)

Powrót do góry Go down

Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Empty Re: Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie..

Pisanie by Nara Hiroki Pon Sie 25, 2008 10:34 pm

Nie znam Cie za dobrze troche spamujesz ale jestes Ok Smile

Nara Hiroki
Uczeń Akademii

Liczba postów : 254
Age : 28
Registration date : 05/08/2008

Karta Postaci
Punkty Siły:
Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Left_bar_bleue5/100Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Empty_bar_bleue  (5/100)
Punkty Szybkości:
Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Left_bar_bleue14/100Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Empty_bar_bleue  (14/100)
Punkty Chakry:
Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Left_bar_bleue31/100Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Empty_bar_bleue  (31/100)

Powrót do góry Go down

Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Empty Re: Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie..

Pisanie by yarito Pon Sie 25, 2008 10:52 pm

Ehhh... Przecież prawie nikt Cię tu nie zna... Jak ktokolwiek po 3 dniach od rejestracji może Cię ogłosić swoim naj przyjacielem...
Wstrzymuję się od głosu, ale zaznaczyłbym "Osoba którą mało znam"

yarito
Uczeń Akademii

Liczba postów : 81
Age : 29
Skąd : mam to wiedzieć??
Registration date : 19/08/2008

Karta Postaci
Punkty Siły:
Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Left_bar_bleue0/0Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Empty_bar_bleue  (0/0)
Punkty Szybkości:
Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Left_bar_bleue0/0Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Empty_bar_bleue  (0/0)
Punkty Chakry:
Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Left_bar_bleue0/0Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Empty_bar_bleue  (0/0)

Powrót do góry Go down

Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Empty Re: Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie..

Pisanie by Snikers144 Pon Sie 25, 2008 11:34 pm

człowieku nie rozumiem wogóle sensu tego tematu jak myslisz ze nikt cie tu nie lubi[pomijając fakt ze dopiero zaczynasz] to po co jeszcze chcesz to pokazać? chyba raczej powinienes to zmienić...a nie utwerdzać sie w tym przekonaniu...
zaznaczyłem kolega Wink
Snikers144
Snikers144
Genin
Genin

Liczba postów : 282
Age : 30
Registration date : 06/08/2008

Karta Postaci
Punkty Siły:
Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Left_bar_bleue17/100Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Empty_bar_bleue  (17/100)
Punkty Szybkości:
Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Left_bar_bleue40/100Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Empty_bar_bleue  (40/100)
Punkty Chakry:
Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Left_bar_bleue30/100Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Empty_bar_bleue  (30/100)

Powrót do góry Go down

Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Empty Re: Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie..

Pisanie by Uchiha Madara Wto Sie 26, 2008 12:34 am

A ja zaznaczyłem gówniarz bo według mnie właśnie się tak zachowuje (pomijający fakt, że ja, Sui, Zetsu etc. także zachowujemy się czasami jak gówniarze), to jednak na przykład tą sondą Neji właśnie się tak zachował (nawiązuję do tego co powiedział Snikers), także kolego zamiast się użalać i krzyczeć jaki to ty nieszczęśliwy pokaż nam to za co można cię lubić Wink
Uchiha Madara
Uchiha Madara
II Mizukage
II Mizukage

Liczba postów : 175
Age : 31
Registration date : 04/08/2008

Karta Postaci
Punkty Siły:
Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Left_bar_bleue35/100Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Empty_bar_bleue  (35/100)
Punkty Szybkości:
Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Left_bar_bleue65/100Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Empty_bar_bleue  (65/100)
Punkty Chakry:
Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Left_bar_bleue60/100Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Empty_bar_bleue  (60/100)

Powrót do góry Go down

Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Empty Re: Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie..

Pisanie by Sayuri Wto Sie 26, 2008 10:01 am

Przyda się stanowczy, kobiecy głos w tej sprawie. Ja również nic nie zaznaczyłam ale jeżeli miałabym wybierać to byłaby to raczej ocena pozytywna Smile

Jak dla mnie przypominasz prawie w 100% animowego Naruto z pierwszych odcinków. A także Irukę kiedy był w wieku Naruto. (Pewnie się zastanawiacie dlaczego porównuję do postaci z anime ale jeżeli będzie mógł spojrzeć na swoje zachowanie z boku zrozumie samego siebie.) Myślę, że nie powinieneś robić wszystkiego by Cię zauważyli inni (np. tak jak to było w spacerze) tylko powoli i stopniowo pokazywać jaki jesteś. Gdy Cię lepiej poznamy będziemy mogli coś o Tobie powiedzieć i być może niektórzy zmienią swoje nastawienie do Ciebie Smile
Sayuri
Sayuri
I Mizukage

Liczba postów : 191
Age : 32
Registration date : 20/04/2008

Karta Postaci
Punkty Siły:
Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Left_bar_bleue343/400Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Empty_bar_bleue  (343/400)
Punkty Szybkości:
Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Left_bar_bleue172/400Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Empty_bar_bleue  (172/400)
Punkty Chakry:
Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Left_bar_bleue239/400Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Empty_bar_bleue  (239/400)

http://www.mywayoftheninja.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Empty Re: Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie..

Pisanie by Neji Hyuuga Wto Sie 26, 2008 11:55 am

Dzieki Sayuri a pozatym przypominam Naruto i Iruke w mlodosci ponieważ ja wierze w chakre ( troche ale sie ukazuje gdy zloze rece na 30 min ... ale nie ze bede mogl lazic po scianach tylko ze mam wiecej mocy.. ) ja przez 3 lata mialem Nick Naruto_Uzumaki i ja sie w niegop prawie zamienilem ciogle zachowywalem sie jak on.... teraz zamieniam sie w Neja .... mozecie tu napisac jak ja mam sie zachowywac... nie mowie np. NIE SPAMUJ tylko jakie mam miec zalety ?? jeden typek mial siostre ktora tez lubila naruto i wpedzil mnie zebym byl mroczny itp... bo ona takich lubi ale mnie zucila kurde ... pech ;/ dobra to jak mam sie zmienic ?? zalety prosze pisac...
Neji Hyuuga
Neji Hyuuga
Uczeń Akademii

Liczba postów : 125
Age : 27
Skąd : Lublin
Registration date : 22/08/2008

Karta Postaci
Punkty Siły:
Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Left_bar_bleue3/15Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Empty_bar_bleue  (3/15)
Punkty Szybkości:
Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Left_bar_bleue5/15Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Empty_bar_bleue  (5/15)
Punkty Chakry:
Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Left_bar_bleue9/15Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Empty_bar_bleue  (9/15)

Powrót do góry Go down

Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Empty Re: Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie..

Pisanie by Nara M`boom Wto Sie 26, 2008 11:58 am

Użyj byakugana to się dowiesz jak masz się zachowywać xD
Nara M`boom
Nara M`boom
Uczeń Akademii

Liczba postów : 186
Registration date : 10/08/2008

Karta Postaci
Punkty Siły:
Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Left_bar_bleue2/100Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Empty_bar_bleue  (2/100)
Punkty Szybkości:
Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Left_bar_bleue15/100Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Empty_bar_bleue  (15/100)
Punkty Chakry:
Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Left_bar_bleue20/100Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Empty_bar_bleue  (20/100)

Powrót do góry Go down

Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Empty Re: Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie..

Pisanie by Neji Hyuuga Wto Sie 26, 2008 12:04 pm

nie mam klanu bo Yui nie daje mi go przez 3 dni -.- ciogle mu pisze i kurde nie daje :/ jak nikt nie powie jaki mam byc to bede zachowywal sie jak neji ( no oczywiscie jak bede w klanie lub bede mial Genina )
Neji Hyuuga
Neji Hyuuga
Uczeń Akademii

Liczba postów : 125
Age : 27
Skąd : Lublin
Registration date : 22/08/2008

Karta Postaci
Punkty Siły:
Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Left_bar_bleue3/15Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Empty_bar_bleue  (3/15)
Punkty Szybkości:
Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Left_bar_bleue5/15Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Empty_bar_bleue  (5/15)
Punkty Chakry:
Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Left_bar_bleue9/15Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Empty_bar_bleue  (9/15)

Powrót do góry Go down

Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Empty Re: Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie..

Pisanie by Xara Wto Sie 26, 2008 12:40 pm

1. Nie nalegaj tak... Tylko pogorszysz sytuacje. Nie przypominaj co chwile tylko co jakiś czas.
2. Pamietaj by być zawsze miły.
3. POmagaj innym... (ja mamczeto problemy z zejsciem z drzewa )
4. Nie spamuj (np w barze ze patrzysz przez okno. Zamów coś albo wogóle nie pisz)

Z mojej strony to wszystko xDDD
Xara
Xara
Chuunin
Chuunin

Liczba postów : 702
Age : 29
Skąd : Gdańsk
Registration date : 03/08/2008

Karta Postaci
Punkty Siły:
Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Left_bar_bleue54/100Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Empty_bar_bleue  (54/100)
Punkty Szybkości:
Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Left_bar_bleue38/100Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Empty_bar_bleue  (38/100)
Punkty Chakry:
Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Left_bar_bleue43/100Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Empty_bar_bleue  (43/100)

http://my-little-life.blog.onet.pl/

Powrót do góry Go down

Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Empty Re: Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie..

Pisanie by Yui Wto Sie 26, 2008 3:36 pm

Ja nic nie zaznaczyłem bo a nawet jeśli to było by to debil albo nie chce go znać -.-" jeszcze dziś cię przyjmę do klanu :/
Yui
Yui
Hokage
Hokage

Liczba postów : 220
Age : 30
Registration date : 28/06/2008

Karta Postaci
Punkty Siły:
Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Left_bar_bleue257/300Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Empty_bar_bleue  (257/300)
Punkty Szybkości:
Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Left_bar_bleue189/200Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Empty_bar_bleue  (189/200)
Punkty Chakry:
Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Left_bar_bleue248/300Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Empty_bar_bleue  (248/300)

Powrót do góry Go down

Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Empty Re: Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie..

Pisanie by Yui Sro Sie 27, 2008 12:50 am

Zamykam
Yui
Yui
Hokage
Hokage

Liczba postów : 220
Age : 30
Registration date : 28/06/2008

Karta Postaci
Punkty Siły:
Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Left_bar_bleue257/300Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Empty_bar_bleue  (257/300)
Punkty Szybkości:
Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Left_bar_bleue189/200Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Empty_bar_bleue  (189/200)
Punkty Chakry:
Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Left_bar_bleue248/300Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Empty_bar_bleue  (248/300)

Powrót do góry Go down

Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie.. Empty Re: Kto lubi Neji Hyuuga a kto nie..

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach