My Way of The Ninja
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie)

+5
Zabuza
Zetsu
KasaiTai
Hidan
Abel Nightroad
9 posters

Go down

Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Empty Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie)

Pisanie by Abel Nightroad Nie Lis 30, 2008 9:59 pm

Witajcie Nie znacie mnie Jestem znany jako Abel Nightroad lub Rabit_6.
Przeglądając 2 dni temu to forum zauważyłem ze fajna tu była atmosfera a mimo to ono upadło. Parę dni temu znajomy prosił mnie o pomoc w stworzeniu RPG o naruto oraz o wytrenowanie graczy. Co do tej 2 kwestii jestem w stanie wyszkolić każdego na silnego shinobi lecz forum nie tworzy administracja ale użytkownicy. I zrozumiałem przeglądając parę innych for o naruto ze i to upadnie jeżeli nie stworzy się prawdziwej rodziny Naruto. Dlatego jeżeli ktoś ma ochotę zapraszam na forum http://www.naruto-game.pl jest ono dopiero tworzone wiec każdy może coś wprowadzić w nie. Moim celem jest stworzenie 1 Prawdziwego RPG o Naruto. Jeżeli ktoś ma taka ochotę gorąco zapraszam i proszę o rozprzestrzenienie informacji o tym RPG dalej wśród fanów.

Pozdrawiam Abel Nighroad.

Abel Nightroad
Nowy Ninja

Liczba postów : 3
Registration date : 30/11/2008

Powrót do góry Go down

Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Empty Re: Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie)

Pisanie by Hidan Nie Lis 30, 2008 11:09 pm

Hmm... Forum padło i dlatego się przenosimy... później będziemy w pełni formy... i również prosiłbym by ludzie nie opuszczali tego forum... Jako użytkownik to mówię... Możecie tam grać bo nikt wam nie zabrania gdzie, w co i jak gracie... Ale wolałbym byście jeszcze odwiedzali stare Myway Razz... Sam również prowadzę forum gdzie też się przeprowadzam z powodu kłopotu Avatarów i innych rzeczy w PA ... Więc rozumiem czym są problemy tutaj i jakie problemy mają ci co przenoszą forum... jednakże prosiłbym też o pospieszenie się z przenoszeniem bo już się nie mogę doczekać... xD
Hidan
Hidan
Sannin
Sannin

Liczba postów : 854
Age : 29
Skąd : Się wzięło moje miasto ({[Jelenia Góra]})
Registration date : 05/08/2008

Karta Postaci
Punkty Siły:
Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Left_bar_bleue144/200Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Empty_bar_bleue  (144/200)
Punkty Szybkości:
Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Left_bar_bleue106/100Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Empty_bar_bleue  (106/100)
Punkty Chakry:
Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Left_bar_bleue195/200Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Empty_bar_bleue  (195/200)

Powrót do góry Go down

Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Empty Re: Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie)

Pisanie by Abel Nightroad Nie Lis 30, 2008 11:35 pm

Rozumiem, ja po prostu chce stworzyć 1 forum Naruto i by była w nim śmietanka z każdego forum jego dobro.

Abel Nightroad
Nowy Ninja

Liczba postów : 3
Registration date : 30/11/2008

Powrót do góry Go down

Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Empty Re: Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie)

Pisanie by Hidan Pon Gru 01, 2008 4:33 pm

Nom, nom tylko nie dzieciaki aby nie zniszczyły tego co już długo robili... zwykle tak jest jak dzieci prowadzą fora różne... najpierw się za nie biorą a potem albo je porzucają albo wszystko co stworzyli niszczą ... Nie lubię czegoś takiego ...
Hidan
Hidan
Sannin
Sannin

Liczba postów : 854
Age : 29
Skąd : Się wzięło moje miasto ({[Jelenia Góra]})
Registration date : 05/08/2008

Karta Postaci
Punkty Siły:
Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Left_bar_bleue144/200Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Empty_bar_bleue  (144/200)
Punkty Szybkości:
Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Left_bar_bleue106/100Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Empty_bar_bleue  (106/100)
Punkty Chakry:
Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Left_bar_bleue195/200Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Empty_bar_bleue  (195/200)

Powrót do góry Go down

Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Empty Re: Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie)

Pisanie by Abel Nightroad Pon Gru 01, 2008 6:16 pm

Hidan rozumiem cie sam tego nie nienawidzi, dlatego ten manifest jest kierowany głównie po to by zebrać fanów naruto którzy graja RPG i wcale nie mówię ze jeżeli się tacy nie zbiorą ze nie stworzy się nowe forum, bo to co podaje w linku szczerze mówiąc to wasze jest lepsze. Moim celem jest stworzenie forum o naruto o takim wzięciu jak to forum o Bleachu http://www.bleachworld.mojeforum.net Jest to z tego co mi wiadomo najlepsze forum RPG o bleachu i klimat jest naprawdę wybitny jeżeli ktoś chce zagrać w Bleach zapraszam tam.

Abel Nightroad
Nowy Ninja

Liczba postów : 3
Registration date : 30/11/2008

Powrót do góry Go down

Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Empty Re: Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie)

Pisanie by Hidan Pią Gru 05, 2008 8:06 pm

Zarejestrowałem się na Tamtym Linku, co nie oznacza że będę opuszczał tego forum. Naprawdę dobrze zrobione forum, aczkolwiek mogliby coś poprawić ^^'.. (sorki za taki krótki post xP)
Hidan
Hidan
Sannin
Sannin

Liczba postów : 854
Age : 29
Skąd : Się wzięło moje miasto ({[Jelenia Góra]})
Registration date : 05/08/2008

Karta Postaci
Punkty Siły:
Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Left_bar_bleue144/200Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Empty_bar_bleue  (144/200)
Punkty Szybkości:
Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Left_bar_bleue106/100Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Empty_bar_bleue  (106/100)
Punkty Chakry:
Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Left_bar_bleue195/200Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Empty_bar_bleue  (195/200)

Powrót do góry Go down

Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Empty Re: Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie)

Pisanie by KasaiTai Pią Gru 05, 2008 9:08 pm

Nie mam zamiaru opuszczać tego forum !! (to jest moja droga ninja xD)
KasaiTai
KasaiTai
Uczeń Akademii

Liczba postów : 46
Age : 29
Skąd : Wrocław
Registration date : 27/10/2008

Karta Postaci
Punkty Siły:
Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Left_bar_bleue3/10Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Empty_bar_bleue  (3/10)
Punkty Szybkości:
Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Left_bar_bleue4/10Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Empty_bar_bleue  (4/10)
Punkty Chakry:
Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Left_bar_bleue4/10Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Empty_bar_bleue  (4/10)

Powrót do góry Go down

Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Empty Re: Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie)

Pisanie by Hidan Sob Gru 06, 2008 10:36 pm

Nie musisz opuszczać Razz ... Nikt ci nic nie karze :PP
Hidan
Hidan
Sannin
Sannin

Liczba postów : 854
Age : 29
Skąd : Się wzięło moje miasto ({[Jelenia Góra]})
Registration date : 05/08/2008

Karta Postaci
Punkty Siły:
Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Left_bar_bleue144/200Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Empty_bar_bleue  (144/200)
Punkty Szybkości:
Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Left_bar_bleue106/100Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Empty_bar_bleue  (106/100)
Punkty Chakry:
Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Left_bar_bleue195/200Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Empty_bar_bleue  (195/200)

Powrót do góry Go down

Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Empty Re: Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie)

Pisanie by Zetsu Nie Gru 07, 2008 1:22 am

oO
Zetsu
Zetsu
Chuunin
Chuunin

Liczba postów : 455
Age : 30
Skąd : wziął się Józef??
Registration date : 11/08/2008

Karta Postaci
Punkty Siły:
Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Left_bar_bleue41/100Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Empty_bar_bleue  (41/100)
Punkty Szybkości:
Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Left_bar_bleue53/100Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Empty_bar_bleue  (53/100)
Punkty Chakry:
Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Left_bar_bleue46/100Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Empty_bar_bleue  (46/100)

Powrót do góry Go down

Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Empty Re: Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie)

Pisanie by Zabuza Pon Gru 08, 2008 9:16 am

Kasai... Dobrze się wczułeś... xD Tak na marginesie jakby forum zostało przeniesione to by było git bo odszedłem z forum właśnie ze względu na styl tego forum :/.
Zabuza
Zabuza
Uczeń Akademii

Liczba postów : 20
Age : 31
Registration date : 04/08/2008

Karta Postaci
Punkty Siły:
Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Left_bar_bleue319/400Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Empty_bar_bleue  (319/400)
Punkty Szybkości:
Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Left_bar_bleue241/300Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Empty_bar_bleue  (241/300)
Punkty Chakry:
Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Left_bar_bleue250/300Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Empty_bar_bleue  (250/300)

Powrót do góry Go down

Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Empty Re: Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie)

Pisanie by Hidan Pon Gru 08, 2008 3:47 pm

Właśnie forum jest w trakcie przenosin i już robią postępy bo Miyu wróciła xD ;]
Hidan
Hidan
Sannin
Sannin

Liczba postów : 854
Age : 29
Skąd : Się wzięło moje miasto ({[Jelenia Góra]})
Registration date : 05/08/2008

Karta Postaci
Punkty Siły:
Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Left_bar_bleue144/200Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Empty_bar_bleue  (144/200)
Punkty Szybkości:
Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Left_bar_bleue106/100Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Empty_bar_bleue  (106/100)
Punkty Chakry:
Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Left_bar_bleue195/200Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Empty_bar_bleue  (195/200)

Powrót do góry Go down

Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Empty Re: Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie)

Pisanie by Madduaistyczny Sro Gru 10, 2008 11:15 pm

No raczej ;] Ostatnio nawet nie zdążyłem zrobić mojego czaderskiego powitania dla Miyu ;]. A tak na boczku mówiąc. Ludzie, znamy się już prawie rok (co niektórzy ;]) i ciągle tak naprawdę jesteśmy razem ;] Więc nie sądzę żeby ktokolwiek z tych osób (no wiecie o kim mówie ;], Misiek, Zab, Yui, Marta, Hid., Miyu, N [z N'm znam się krócej ;], chyba jak każdy Very Happy]odszedł ;]
Madduaistyczny
Madduaistyczny
Sannin
Sannin

Liczba postów : 63
Age : 30
Skąd : Łódź
Registration date : 29/08/2008

Karta Postaci
Punkty Siły:
Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Left_bar_bleue115/300Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Empty_bar_bleue  (115/300)
Punkty Szybkości:
Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Left_bar_bleue219/300Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Empty_bar_bleue  (219/300)
Punkty Chakry:
Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Left_bar_bleue155/300Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Empty_bar_bleue  (155/300)

Powrót do góry Go down

Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Empty Re: Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie)

Pisanie by Hidan Sob Gru 13, 2008 1:41 am

Hehe... Hidan nigdy nie umrze... w końcu nieśmiertelność nie przemija xD ...
Hidan
Hidan
Sannin
Sannin

Liczba postów : 854
Age : 29
Skąd : Się wzięło moje miasto ({[Jelenia Góra]})
Registration date : 05/08/2008

Karta Postaci
Punkty Siły:
Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Left_bar_bleue144/200Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Empty_bar_bleue  (144/200)
Punkty Szybkości:
Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Left_bar_bleue106/100Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Empty_bar_bleue  (106/100)
Punkty Chakry:
Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Left_bar_bleue195/200Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Empty_bar_bleue  (195/200)

Powrót do góry Go down

Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Empty Re: Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie)

Pisanie by Akiro Ichi Sob Gru 13, 2008 9:46 pm

Abel obawiam się, że my się już znamy (Iskariota z bleacha) Wink
Życzę ci powodzenia z nowym forum i kto wie, może wpadnę do was...
Akiro Ichi
Akiro Ichi
Specjalny Jounin
Specjalny Jounin

Liczba postów : 403
Age : 31
Skąd : z Planety Dango
Registration date : 14/08/2008

Karta Postaci
Punkty Siły:
Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Left_bar_bleue296/400Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Empty_bar_bleue  (296/400)
Punkty Szybkości:
Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Left_bar_bleue166/200Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Empty_bar_bleue  (166/200)
Punkty Chakry:
Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Left_bar_bleue247/300Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Empty_bar_bleue  (247/300)

Powrót do góry Go down

Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Empty Re: Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie)

Pisanie by Xara Nie Gru 14, 2008 5:21 pm

Ej, Ej...Zapomniałeś mnie tam wpisać Very Happy Nie mam zamiaru odchodzić ^^ Jezu Oro...Dotrzymam ci towarzystwa jak zostaniemy sami na świecie Very Happy Nie mam zamiaru umierać. Nawet po wykorzystaniu 7 (chyba?) żyć Very Happy
Xara
Xara
Chuunin
Chuunin

Liczba postów : 702
Age : 29
Skąd : Gdańsk
Registration date : 03/08/2008

Karta Postaci
Punkty Siły:
Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Left_bar_bleue54/100Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Empty_bar_bleue  (54/100)
Punkty Szybkości:
Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Left_bar_bleue38/100Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Empty_bar_bleue  (38/100)
Punkty Chakry:
Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Left_bar_bleue43/100Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Empty_bar_bleue  (43/100)

http://my-little-life.blog.onet.pl/

Powrót do góry Go down

Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Empty Re: Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie)

Pisanie by Hidan Pon Gru 15, 2008 4:29 pm

^^"... I tak Powstanie nowa Era Kocic i nieśmiertelnych... nie, nie mam zamiaru z tobą ... eee no wiesz Razz... Przynajmniej w tym Milenium nie Razz....
Hidan
Hidan
Sannin
Sannin

Liczba postów : 854
Age : 29
Skąd : Się wzięło moje miasto ({[Jelenia Góra]})
Registration date : 05/08/2008

Karta Postaci
Punkty Siły:
Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Left_bar_bleue144/200Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Empty_bar_bleue  (144/200)
Punkty Szybkości:
Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Left_bar_bleue106/100Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Empty_bar_bleue  (106/100)
Punkty Chakry:
Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Left_bar_bleue195/200Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Empty_bar_bleue  (195/200)

Powrót do góry Go down

Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Empty Re: Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie)

Pisanie by Zetsu Pon Gru 15, 2008 4:33 pm

Oo dobrze ze ja chociaz umrę
Zetsu
Zetsu
Chuunin
Chuunin

Liczba postów : 455
Age : 30
Skąd : wziął się Józef??
Registration date : 11/08/2008

Karta Postaci
Punkty Siły:
Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Left_bar_bleue41/100Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Empty_bar_bleue  (41/100)
Punkty Szybkości:
Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Left_bar_bleue53/100Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Empty_bar_bleue  (53/100)
Punkty Chakry:
Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Left_bar_bleue46/100Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Empty_bar_bleue  (46/100)

Powrót do góry Go down

Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Empty Re: Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie)

Pisanie by Madduaistyczny Czw Gru 18, 2008 12:02 am

xD .. Xaruś, słońce, wybacz Very Happy ... Ehh.. troche mi brakuje, jak tak teraz piszemy, starego granaruto, z moją ukochaną Miyą Razz :*;*:*, o którą walczyłem z Aerisem Razz
Madduaistyczny
Madduaistyczny
Sannin
Sannin

Liczba postów : 63
Age : 30
Skąd : Łódź
Registration date : 29/08/2008

Karta Postaci
Punkty Siły:
Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Left_bar_bleue115/300Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Empty_bar_bleue  (115/300)
Punkty Szybkości:
Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Left_bar_bleue219/300Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Empty_bar_bleue  (219/300)
Punkty Chakry:
Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Left_bar_bleue155/300Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Empty_bar_bleue  (155/300)

Powrót do góry Go down

Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Empty Re: Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie)

Pisanie by Kyubi Naruto Nie Gru 21, 2008 10:43 pm

Nie tylko z nim a ja mam przewage nad wami bo znam ją osobiście i to bardzo dobrze Razz:P:P:P:P lol!
Kyubi Naruto
Kyubi Naruto
Kazekage
Kazekage

Liczba postów : 19
Age : 36
Skąd : Świętochłowice
Registration date : 28/04/2008

Karta Postaci
Punkty Siły:
Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Left_bar_bleue506/506Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Empty_bar_bleue  (506/506)
Punkty Szybkości:
Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Left_bar_bleue226/226Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Empty_bar_bleue  (226/226)
Punkty Chakry:
Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Left_bar_bleue65700/65700Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Empty_bar_bleue  (65700/65700)

https://mywayoftheninja.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Empty Re: Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie)

Pisanie by Hidan Pon Gru 22, 2008 12:44 am

KYUUUUUBIII !!!!!!!!!! O nie, Teraz musisz być codzień na forum... jak już byłeś przez jeden dzień xD ...
Hidan
Hidan
Sannin
Sannin

Liczba postów : 854
Age : 29
Skąd : Się wzięło moje miasto ({[Jelenia Góra]})
Registration date : 05/08/2008

Karta Postaci
Punkty Siły:
Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Left_bar_bleue144/200Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Empty_bar_bleue  (144/200)
Punkty Szybkości:
Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Left_bar_bleue106/100Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Empty_bar_bleue  (106/100)
Punkty Chakry:
Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Left_bar_bleue195/200Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Empty_bar_bleue  (195/200)

Powrót do góry Go down

Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie) Empty Re: Manifest o jedności wszystkich Shinobi. (prosze o nie kasowanie)

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach