My Way of The Ninja
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Last Chaos

2 posters

Go down

Last Chaos Empty Last Chaos

Pisanie by Sander Nie Gru 14, 2008 12:21 am

Witam!

Otóż chciałbym przedstawić wam znakomite MMORPG w które gram od ok. 1.5 roku. Nazwa niewiele mówi (Ostatni Chaos) ale cóż. Ten w pełni darmowy produkt umożliwia nam przemieszczanie się po świecie pełnym magii i potworów. Możemy wyhodować własne zwierzę o czym napiszę w odpowiednim podpunkcie. Gra posiada rozbudowany system crafting'u (wydobywania minerałów), ulepszania wyposażenia oraz wiele innych.


Świat


O świecie napiszę krótko, zwięźle i na temat. W tym mmorpg'u poruszać się będziemy po 5 miastach które posiadają odmienny wygląd oraz różnorakie dungeony (podziemia). Nazwy miast:


  • Randoll - Pierwsze miasto w którym zaczynamy swoją przygodę tuż po przejściu pooczątkowego dungeonu.
  • Merac - Miasto o klimacie mrocznym z dostosowaną muzyką.
  • Dratan -Miasto pustynne, bardzo rozległe, dość niedawno był update tekstur na lepsze.
  • Egeha - Miasto specjalne do którego możemy wejść za opłatą 800,000 Gold.
  • Streiana - Miasto a raczej wioska która została niedawno dodana.


Postacie

Jak w każdym MMORPG'u na początku gry tuż po rejestracji i zalogowaniu tworzymy postać. Wybieramy imię, wygląd oraz jej klasę których do wyboru mamy łącznie 6 nie licząc podklas. O to ich nazwy i krótkie opisy

  • Knight - rycerz, posługuje się mieczem i tarczą lub dwoma mieczami naraz.
  • Titan - wojownik ciemności, typowy tank który posługuje się mieczem dwuręcznym lub toporem.
  • Sorcerer - summoner potrafiący przywoływać przyzwańce (ognia, ziemi, wody i wiatru), posługuje się laską lub kosą.
  • Mage - postać z najwyższym atakiem lecz najniższą obroną, potrafi atakować grupy potworów, posługuje się różdżką lub laska.
  • Healer - małe obrażenia i taka sama obrona rekompensuje umiejętność uleczania i wskrzeszania, posługuje się różdżką lub łukiem (postać walcząca łukiem ma większe obrażenia).
  • Rogue - zabójca atakujący pod osłoną nocy, potrafiący zastawiać pułapki i rzucać trucizną, posługuje się sztyletami lub kuszą.


Pet System

Jak obiecałem tak i piszę o zasadzie wychowywania zwierząt. Tych mamy 4 rodzaje:

  • Smok
  • Koń
  • Scra-chi
  • Ichi


Po otrzymaniu jaja smoka, fletu pana lub specjalnych książek musimy się udać do Lorraine - w Randoll aby odebrać questa polegającego na doniesieniu itemów o których napisałem wczesniej do Archeologa Jajana - w Dratan (w przypadku książek obowiązuje inny sposób który jest dla mnie za trudny aby go opisać). Po tych czynnościach otrzymujemy upragnionego zwierzaka którego musimy karmić i uleczać. Pet otrzymuje 1 punkt doświadczenia za 2 zadane ciosy przeciwnikowi (także niecelne). Po osiągnięciu 16 poziomu zwierzak rośnie i wygląda inaczej a już na 31 lvl'u możemy za pośrednictwem Trenera Petów - Randoll "przerobić" naszego pupila na tzw. mounta, na którego możemy wsiąść i podróżować po świecie szybciej i bardziej komfortowo. Można również za jego pośrednictwem atakować np. w przypadku smoka można zionąć ogniem lub pluć trującym jadem. Maksymalny poziom zwierza to 60.


Screenshoty i Filmiki z Gry


Last Chaos Scr_13770
Last Chaos 237714_full


Pomoc

Jestem w stanie zaoferować pomoc początkową czyli 50,000 Gold na 'rozruch' postaci każdemu kto ma mniejszy niż 15lvl i który zgłosi się do mnie w grze chyba że nastąpią problemy np. brak gold na broń (dla mnie) oraz jedno jajo smoka lub flet pana na osobę. Mój nick to DarkZap a gram na serwerze KATAR - 2



Potrzebne Linki Do Gry




  • Rejestracja
  • Download


Zapraszam Do Grania!



By Sander


Ostatnio zmieniony przez Sander dnia Nie Mar 01, 2009 12:06 am, w całości zmieniany 3 razy
Sander
Sander
Nowy Ninja

Liczba postów : 5
Age : 28
Registration date : 20/08/2008

Karta Postaci
Punkty Siły:
Last Chaos Left_bar_bleue5/100Last Chaos Empty_bar_bleue  (5/100)
Punkty Szybkości:
Last Chaos Left_bar_bleue5/100Last Chaos Empty_bar_bleue  (5/100)
Punkty Chakry:
Last Chaos Left_bar_bleue2/100Last Chaos Empty_bar_bleue  (2/100)

Powrót do góry Go down

Last Chaos Empty Re: Last Chaos

Pisanie by Madduaistyczny Sro Gru 17, 2008 11:55 pm

Grałem w to ... aż takie ciekawe to to nie jest ... Ale grafika fajna Razz. Szkoda bo Rate maly ;]
Madduaistyczny
Madduaistyczny
Sannin
Sannin

Liczba postów : 63
Age : 30
Skąd : Łódź
Registration date : 29/08/2008

Karta Postaci
Punkty Siły:
Last Chaos Left_bar_bleue115/300Last Chaos Empty_bar_bleue  (115/300)
Punkty Szybkości:
Last Chaos Left_bar_bleue219/300Last Chaos Empty_bar_bleue  (219/300)
Punkty Chakry:
Last Chaos Left_bar_bleue155/300Last Chaos Empty_bar_bleue  (155/300)

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach